close
تبلیغات در اینترنت
حضور بروسلی در UFC

بروز ترفند

حضور بروسلی در UFC

 

به‌تازگی تایید شده است که بروس‌ لی، استاد هنرهای رزمی در بازی UFC 2 حضور خواهد داشت. او همچنین در نسخه قبلی این سری حضور پیدا کرده بود.

کسانی که بازی را پیش‌ خرید کرده باشند، می‌توانند در همان روز اول شخصیت بروس‌ لی را برای بازی انتخاب کنند. او در بخش‌های Welterweight ،Bantamweight ،Featherweight و Lightweight قابل  بازی خواهد بود. توضیحات سازندگان بازی در رابطه با وی:

“ما دانستیم که اکثر طرفداران می‌خواهند در نقش بروس‌لی بازی کنند و در  EA SPORTS UFC 2 این امکان وجود خواهد داشت. با مهارت‌ها و فلسفه‌هایی که تاثیر ازشمندی در ترکیب هنرهای رزمی امروزه داشته‌اند، طرفداران قادر خواهند بود که با یکی از با استعدادترین، خطرناک‌ ترین و کاریزماتیک‌ ترین هنرمند ورزش‌های رزمی تاریخ به تجسم سرعت و تکنیک‌های این ورزش بپردازند.”

همچنین اگر بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌توانید از ۳ راه دیگر در نقش بروس‌ لی بازی کنید. اولین راه داشتن نسخه اول این عنوان است که اگر شما آن را داشته باشید، دیگر نیاز به پیش‌ خرید یا انجام راه‌هایی که در ادامه خواهید خواند نیست. شما می‌توانید با به اتمام رساندن بخش Career Mode، بروس‌ لی را آزاد کرده یا از طریق سرویس EA Access کنسول Xbox One، بازی UFC را دانلود کنید.